Brainwavz Delta – jak się sprawdzają?

Niedawno na polski rynek zostały wypuszczone małe dokanałowe słuchawki Brainwavz Delta. Jest to bardzo tani model, który idealnie nadaje się w podróże. Jednak jak się sprawdzają w codziennym użytkowaniu?

Brainwavz Delta - foto: negatywHD.pl

Brainwavz Delta – foto: negatywHD.pl

Design jest dobry. Chociaż nie każdy lubi biała barwę. Głównie ze względu na to, że szybko się brudzi, a także nie pasuje do każdego ubrania. Poza tym zdecydowano się zastosować czerwone wstawki, które ożywiają słuchawki. Można nawet powiedzieć, że nadają im pikanterii i mocnego wyrazu. Bez nic te słuchawki były by byle jakie.

Z pewnością słuchawki spodobają się osobom, które lubią mocne brzmienie. Dlaczego? Bo są to typowo basowe słuchawki. Takie niewielkie a tak fajnie grają. Mimo że na tle konkurencji Brainwavz Delta wypadają doskonale, bo ciężko znaleźć lepszy bas w tej cenie, to niestety nie dorównuje on swoim braciom również wychodzącym z linii produktowej firmy Brainwavz.

Wykonanie… Jedni się zachwycają, inni potępiają. Co ja powiem? Jest średnie. Nie ma co owijać w bawełnę. Wykonanie nie jest najwyższej jakości. Kabel wzmocniony, więc nie złamie się w nefralgicznych punktach. Ale jak donosi recenzja słuchawek Brainwavz Delta z jednego z portali niestety kopułki nie są aż tak dobrze zrobione.

Dobre czy nie? Ciężko określić, bo każdy z nas ma inne wymagania. Dla osób delikatnych i dbających o swoje urządzenia będą dobre.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s